Feb 14, 2022

Dział: Porady

Jak rozśmieszyć dziewczynę? TOP 3 zabawnych prezentów

Jak rozśmieszyć dziewczynę? TOP 3 zabawnych prezentów

Każdy z nas miewa czasem gorsze dni, w które chciałby się tylko zawinąć w koc i oglądać seriale. Ponury nastrój nie trwa wiecznie, lecz istnieją sposoby na szybsze wypędzenie go. Twoja dziewczyna dawno się nie śmiała? Może przyszła pora na pocieszenie jej zabawnym prezentem? Poniżej znajdziesz top 3 pomysły na prezenty, które rozbawią ją do łez i pozbędą się posępnego humoru!

Śmiech to zdrowie – dlaczego warto się śmiać?

O tym, że śmiech to zdrowie, słyszał już chyba każdy. Słyszeć a wiedzieć to jednak dwie różne rzeczy. Warto zatem wiedzieć, że regularny śmiech potrafi łagodzić stres, a nawet wzmacniać odporność naszego organizmu i chronić przed chorobami! Podczas śmiechu, serce zaczyna szybciej bić i pompować krew. Powoduje to wzrost hormonu szczęścia, czyli endorfin, a co za tym idzie – odczuwa się wtedy większy spokój i relaks.

Podczas śmiania się, łapiemy duże hausty powietrza, dotleniając jednocześnie organizm. Potwierdzono, że umysł wtedy lepiej pracuje, a sam organizm zaczyna lepiej funkcjonować. Śmiech uaktywnia pracę mięśni twarzy, dlatego można zauważyć u śmiejących się osób wypieki na policzkach, a nawet załzawione oczy. Jest to dosłownie darmowy lifting twarzy, bez użycia kosmetyków czy zabiegów!

Jak rozbawić swoją dziewczynę?

Twoja dziewczyna nie jest ostatnio w dobrym humorze? Może czeka ją stresujące spotkanie w pracy lub ważny egzamin? Czasem nie jesteśmy w stanie określić dokładnego powodu smutku i niezadowolenia u drugiej osoby. Mamy za to wpływ na poprawę tego nastroju. Co zrobić, aby rozbawić dziewczynę i wywołać na jej twarzy uśmiech? Niekiedy wystarczy opowiedzieć jakąś zabawną historię, która nam się przydarzyła. Pomóc może też przytulenie. Nic jednak nie przebije dobrego prezentu na pocieszenie.

Skoro jesteś z nią w związku, to na pewno wiesz, co ją śmieszy, a co wręcz przeciwnie. Jeśli chcesz sprawić radość swojej dziewczynie, sprezentuj jej jedną z poniższych propozycji. Banan na twarzy gwarantowany!

3 pomysły na zabawny prezent

  1. Karykatura wspólnego zdjęcia

Dla zapominalskich – karykatura to rysunkowe przedstawienie osoby, deformujące, wyolbrzymiające jakąś jej cechę np. jeśli z natury posiadasz dosyć długi, nieco zakrzywiony nos, twoja karykatura będzie się wyróżniała nosem dłuższym niż u kłamiącego Pinokio. Karykatura waszego wspólnego zdjęcia może być dobrym pomysłem, tylko jeśli Twoja dziewczyna nie jest wrażliwa na punkcie swojego wyglądu. Jeżeli dobrze znasz ją i jej poczucie humoru – prezent ten może być idealnym sposobem na wywołanie u niej wybuchu śmiechu. Karykaturę możesz zamówić online u internetowych artystów, zajmujących się tego typu sztuką.

  • Poduszka z podobizną twarzy

Jeśli oboje macie specyficzne poczucie humoru, możesz zafundować swojej dziewczynie poduszkę z nadrukowanym zdjęciem jej twarzy. W przybliżeniu. Najlepiej, żeby poduszka była duża i okrągła. Choć istnieje szansa, że pomyśli, iż stroisz sobie z niej żarty, to jak długo można się złościć, patrząc we własną twarz na poduszce? Prezent ten przypomina propozycję numer 1, bo również wykorzystuje element podobizn. Jak wiadomo w końcu nie od dziś, najlepiej śmiać się w życiu z siebie samego.

  • Koszulka ze śmiesznym nadrukiem

Był już rysunek, była i poduszka, zatem na wielki koniec zostawiamy prawdziwy hit – koszulkę z dedykowanym nadrukiem. Różnorodność wzorów, napisów i projektów powoduje, że jest z czego wybierać. Kto nie zaśmiałby się, widząc w lustrze swoje odbicie w t-shircie z napisem “Jestem z FBI bejbe. Prowadzę Finanse – Biznes – Interesy” lub “Praca nie kura. Nie ucieknie”. Taka koszulka nie jest zdecydowanie prezentem jednorazowym. Kiedy dziewczyna wpadnie znów w zły humor, wystarczy wyciągnąć z szafy odpowiedni t-shirt i uśmiech murowany.

Co więcej, śmieszne koszulki z nadrukiem może ubrać wszędzie. Niezależnie od tego, czy krząta się po domu, ćwiczy na siłowni, czy udaje się na spotkanie ze znajomymi. Dzięki temu wyjątkowemu elementowi garderoby, rozbawiona będzie nie tylko dziewczyna, ale i każdy kto ją zobaczy w takiej koszulce zobaczy i przeczyta nadrukowany napis.