Aug 22, 2019

Dział: Zdrowie

Najciekawsze i ulubione kosmetyki Oriflame

Najciekawsze i ulubione kosmetyki Oriflame

Marka Oriflame działa na polskim rynku już od 1991 roku. Produkty, jakie oferowane są przez markę, cechują się różnorodnością. Dzięki temu, każda kobieta może dopasować odpowiednią linię kosmetyków do swojej cery. Konkretne produkty mogą stanowić odpowiednie rozwiązanie dla każdej cery. Popularna firma z branży kosmetycznej od wielu lat dostarcza na rynek najlepsze, wyselekcjonowane kosmetyki. Szwedzka marka Oriflame od lat oferuje najwyższej jakości produkty – długa działalność w branży kosmetycznej pozwoliła marce na rozwój i rozszerzenie oferty o konkretne linie kosmetyków, które przedstawiamy poniżej.

  • NOVAGE – pielęgnacja dla kobiet i mężczyzn-  Kosmetyki z tej linii powstały poprzez połączenie nowoczesnych technologii z ekstraktami z roślinnych komórek macierzystych. Dzięki temu, powstały niepowtarzalne kosmetyki do pielęgnacji. Kolekcja NOVAGE zawiera w sobie serie takie jak: Ultimate Lift, Ecollagen,True Perfection, Time Restore, Bright Sublime, NovAge Men.
  • Dietetyczne produkty Wellness – Wellness to kolekcja produktów dietetycznych oraz suplementów diety. Dzięki nim, można zadbać o zdrowy wygląd naszej cery i sylwetki. Kosmetyki Wellness zostały przebadane klinicznie. Jest to seria kosmetyków przeznaczona dla osób, które chcą nie tylko ładnie wyglądać, ale i czuć się zdrowo. Linia Welness zawiera w sobie suplementy diety, które są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dodatkowo, Oriflame oferuje koktajle i batony proteinowe Natural Balance.
  • Kolekcja Optimals od Oriflame – Seria ta powstała na bazie szwedzkich składników roślinnych. Rośliny szwedzkie są bardzo odporne ze względu na trudne warunki, jakie tam panują. Dzięki temu, Oriflame wykorzystuje najcenniejsze składniki roślinne. Są one bogate w silnie skoncentrowane składniki roślinne, zawierające antyoksydanty. Dodatkowo, w kosmetykach znajdują się olejki oraz witaminy. Optimals to seria, która jest przeznaczona dla osób o różnym typie cery.
  • Honey & Milk Gold – Kolekcja ta została stworzona z myślą o pielęgnacji ciała. Kosmetyki Honey & Milk Gold zawierają w sobie najcenniejsze składniki odżywcze mleka i miodu. Spośród produktów tej linii, możemy znaleźć kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów i twarzy. Delikatny i naturalny zapach kosmetyków tej serii pozwala wprowadzić atmosferę relaksu.
  • Giordani Gold – W ofercie marki Oriflame znajduje się wiele produktów marki Premium. Seria Giordani Gold jest znana wśród wielu klientów Oriflame i cieszy się szczególnym uznaniem. Linia ta zawiera w sobie kosmetyki do pielęgnacji ciała, wody perfumowane i perfumy, balsamy i akcesoria do makijażu. To co wyróżnia tę kolekcję, to przede wszystkim jakość. Warto jednak zwrócić uwagę na opakowania, w jakich znajdują się kosmetyki Giordani Gold. Posiadają one oryginalne złote akcenty, dzięki czemu zwracają swoją uwagę i pięknie się prezentują.
  • Time Reversing – Time Reversing to kolekcja kosmetyków od Oriflame, która została stworzona dla kobiet powyżej 45 roku życia. Kosmetyki z tej kolekcji umożliwiają kontrolowanie procesów związanych ze starzeniem się skóry. Do produkcji kosmetyków tej serii wykorzystano formułę Skin Genist. Jej podstawą są naturalne składniki odżywcze. Dodatkowo, w kosmetykach z tej serii znajdują się anti-anging z soi, których rolą jest redukcja zmarszczek. Składniki wykorzystane do stworzenia linii Time Reversing zapewniają blask oraz sprężystość skórze i poprawiają jej ogólny wygląd. Kolekcja zawiera w składzie krem na dzień, krem na noc, krem pod oczy oraz odmładzające serum.