Jul 5, 2019

Dział: Usługi

Jakie wyróżniamy oprawy LED?

Jakie wyróżniamy oprawy LED?

Oświetlenie – jest potrzebne, zwłaszcza w zimowych miesiącach, gdy ilość godzin bez słońca jest znacznie większa niż w lecie. Oświetlenie jest też szczególnie ważne w miejscach takich, jak budynki pracownicze czy fabryki, do których światło słoneczne raczej nie dochodzi. Dla wielu firm rachunek za oświetlenie i zużycie prądu jest tym największym i najbardziej obciążającym rachunkiem. Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób może zminimalizować ilość pieniędzy wydawanych na oświetlenie i prąd. Ale czy jest to możliwe?

W dzisiejszych czasach, jak najbardziej możliwe jest to, by zmniejszyć kwotę, która pojawia się na rachunkach za prąd i oświetlenie. Jedną z opcji, którą ma każda osoba prywatna a także każde przedsiębiorstwo, jest korzystanie z systemu oświetlenia LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie nie tylko oświetlić nawet największe obiekty, ale jeszcze na tym zaoszczędzić. Jeżeli nie lubisz wydawać dużych pieniędzy na rachunki i zależy ci na jakości, to oświetlenie LED powinno ci się spodobać.

Jakie są oprawy LED

Wyróżnia się kilka różnych rodzajów opraw LED. Firma Globus Lighting zajmująca się produkcją opraw LED już od wielu lat produkuje bardzo wiele opraw, które można wykorzystać w wielu różnych celach. W ich asortymencie oświetlenia LED posiadają oni naprawdę wiele rozwiązań.

Jednym z nich jest liniowa oprawa przemysłowa – dzięki niej można oświetlić naprawdę duże pomieszczenia, ale nadają się one także do oświetlania wąskich korytarzy czy przejść. Ich światło jest rozproszone, dzięki czemu całe pomieszczenia są oświetlone równomiernie. Z kolei proponowane przez firmę Globus Lighting oprawy oświetleniowe pozwalają na konkretne oświetlenie LED wybranych fragmentów pomieszczenia – stanowisk pracy. Takie oprawy idealnie sprawdzą się w biurach czy sekretariatach.

Oprócz tych wyżej wymienionych opraw LED, firma Globus Lighting ma także w swojej ofercie belki liniowe, oprawy High Bay, oprawy liniowe dla chłodni i mroźni, Downlight LED oraz panele LED i naświetlacze. Na pewno znajdziesz więc coś dla siebie i dla swojej firmy.

High Bay

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Globus Lighting ?

Na rynku jest wiele firm, które oferują swoim klientom oprawy LED różnego typu, ale to Globus Lighting ma najlepszą ofertę. Co takiego ich wyróżnia? Przede wszystkim wykonują oni audyt oświetlenia i oceniają w jakim stanie jest twoje oświetlenie, ile zużywa energii, ile cię kosztuje i jakie ma natężenie. Oczywistym jest przecież to, że nie chcesz rezygnować z jakościowego oświetlenia dla paru złotych oszczędności, a że chcesz zostawić świetną jakość i zaoszczędzić możliwie jak najwięcej. Po wykonaniu audytu, firma zaproponuje ci najkorzystniejsze rozwiązanie i zaprojektuje je specjalnie dla ciebie. Dodatkowo to właśnie specjaliści z branży będą ci to oświetlenie montować, więc nie będziesz zmuszony robić tego samodzielnie.

Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez firmę Globus Lighting będziesz w stanie zaoszczędzić nawet do 70% energii elektrycznej, którą do tej pory zużywałeś. Oczywiście wpłynie to także na zmniejszenie rachunków, które płacisz. Co więcej, przez 5 lat od założenia oświetlenia będziesz mieć na nie gwarancję! Zdecydowanie warto się więc na to rozwiązanie zdecydować. Zwłaszcza, że całość tego, co będziesz mieć zamontowane w swojej firmie lub domu, zostało wyprodukowane w Polsce. Masz więc pewność, co do wysokiej jakości!