Dec 4, 2017

Dział: Usługi

Jakie korzyści wynikają z korzystania z oprogramowania KQS.store?

Jakie korzyści wynikają z korzystania z oprogramowania KQS.store?

Sprzedawcy pragnący poszerzyć swoją działalność o sprzedaż internetową powinni pomyśleć o zdobyciu oprogramowania sklepu internetowego oraz zainstalowania go na własnym serwerze. Takie przedsięwzięcie zazwyczaj wymaga comiesięcznych opłat za wynajem oprogramowania, jednak w kqs.store uiszcza się jednorazową opłatę, co jest bez wątpienia dużą zaletą tego oprogramowania, ale czy jedyną?

Czym jest kqs.store

Kqs.store, to oprogramowanie stworzone z myślą o prowadzeniu sklepów internetowych, zostało ono oparte na bazie danych MySQL i języku PHP. Te oprogramowanie gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność, a na dodatek zawiera wszystkie potrzebne narzędzia do sprawnego prowadzenia sprzedaży internetowej.

Dopasuj wygląd do swoich potrzeb

Niepodważalną zaletą jest intuicyjny panel sterowania, oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i nie powinno sprawić nikomu większych problemów. Dodatkowo można według osobistych preferencji zmieniać dowolnie szatę graficzną. Pomocne w tym będą gotowe szablony, pozwalające dokonanie zmian wizualnych sklepu nawet największym laikom. W ofercie kqs.store dostępne są także szaty graficzne dopasowane do urządzeń mobilnych, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne ze względu na coraz bardziej rosnący ruch sieciowy powiązany ze smartfonami i tabletami.

Zaistniej w mediach

Kluczem do sukcesu w internecie jest stworzenie swojej strony tak, żeby w łatwy sposób można było do niej dotrzeć, nawet, gdy nie wpisujemy jej nazwy. Może w tym pomóc zoptymalizowanie strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, ale także dodanie przyjaznych linków i trafnych słów kluczowych. Oczywiście odpowiednie metadane są tutaj bardzo istotne, jednak to nie jest wszystko, ważne jest połączenie wymienionych powyżej elementów. Taką mieszankę zastosowań posiada oprogramowanie kqs.store dzięki czemu istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasze przychody wzrosną.

sklep kqs

System wysyłania wiadomości do jednego lub wielu klientów – dostępny w ramach oprogramowania kqs.store – usprawnia komunikacje między dostawcą a kupującym, dzięki czemu marketing jest sprawniejszy, a klient może się szybko dowiedzieć o promocjach i nowościach. Dodatkową możliwością jaką daje nam to oprogramowanie, jest funkcja udostępniania w łatwy sposób produktów w serwisach społecznościowych, co jest bez wątpienia szansą na dodatkową reklamę, jaką w dzisiejszych czasach dają social media.

Ułatwienia

Użytkownikom sklepów internetowym trzeba ułatwiać korzystanie z nich, szczególnie w kwestii dokonywania płatności. Oprogramowanie kqs.store umożliwia zintegrowanie sklepu z zewnętrznymi serwisami takimi jak na przykład Allegro, ale także dokonywanie szybkich płatności i porównywanie cen. Klient ma także możliwość sprawdzenia historii zamówień oraz ich kosztów. Nastawienie na potrzeby klienta nie jest tutaj przypadkowe, ponieważ każdy użytkownik internetu, nawet początkujący, powinien mieć możliwość łatwego porównania i zakupienia produktów, dzięki czemu nie tylko zaoszczędzi czas, ale także nie będzie szukał innego sklepu zrażony niefunkcjonalnym interfejsem. Tak naprawdę takie opcje są obowiązkowe w sklepie internetowym i nie powinno nikogo dziwić ich występowanie, dlatego warto o tym pamiętać i nie rezygnować z takich możliwości.