May 15, 2019

Dział: Usługi

Idealne rozwiązanie dla sklepów wielkopowierzchniowych – LumiLineLED

Idealne rozwiązanie dla sklepów wielkopowierzchniowych – LumiLineLED

Oświetlenie w sklepie wielkopowierzchniowych powinno być nie tylko dobrej jakości, ale przede wszystkim niezwykle komfortowe dla klientów i pracowników. Odpowiednio dobrane światło ma również za zadanie podkreślenie ekspozycji do tego stopnia, aby zwiększyć sprzedaż.

Instalacja odpowiedniego oświetlenia w sklepie, zwłaszcza wielkopowierzchniowym, to w wielu przypadkach klucz do sukcesu sprzedażowego. Pomocne może się okazać zainwestowanie w oświetlenie LED, które nie tylko podkreśli atrakcyjność produktów znajdujących się na półkach sklepowych, ale również poprawi komfort klientów podczas robienia zakupów. Nowoczesne oświetlenie LED będzie również przyjazne pracownikom, którzy przebywając w dobrze oświetlonym miejscu pracy, zwiększą swoją wydajność.

LumiLineLED – nowoczesne rozwiązanie dla sklepów wielkopowierzchniowych

LumiLine LED to nowoczesny system oświetleniowy, dzięki któremu można tworzyć jednolite linie światła o dowolnej długości. Z racji tego, że kanał składa się z bezszwowej konstrukcji, nie widać żadnych połączeń, co znacznie wpływa na estetykę opraw do sufitów podwieszanych. Dowolna długość systemu pozwala zatem na dostosowanie oświetlenia sklepu do jego powierzchni, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na poprawę komfortu u klientów.

Co ciekawe, w przypadku LumiLine LED istnieje możliwość wyboru spomiędzy 4 rozkładów fotometrycznych, które umożliwiają dokładny dobór dystrybucji światła. Dodatkowo żywotność nowoczesnych opraw do sufitów podświetlanych sięga blisko 50 tysięcy godzin, co pozwala na oszczędność energii elektrycznej.

LumiLine LED a podświetlanie ekspozycji sklepowych

Nowoczesna oprawa LED to świetne rozwiązanie do sklepów wielkopowierzchniowych. LumiLine LED doskonale nadaje się do umieszczenia na sufitach podwieszanych, jak i również doświetlenie pojedynczych regałów mocniejszym strumieniem światła niż alejki sklepowe. Dodatkowo za jego pomocą można lepiej wyeksponować towar, a co się z tym wiąże – zwiększyć, sprzedać określonych produktów.

LumiLine LED to również możliwość wyboru pomiędzy trzema temperaturami barwowymi (3000 K, 4000 K oraz 5000 K), co pozwala na stworzenie miejsca przyjaznego zarówno dla klientów, jak i pracowników.

lampa LumilineLED

Łatwość montażu opraw LumiLine LED 2.0

LumiLine LED 2.0 to także łatwość montażu – nie jest konieczna pomoc fachowca. Dzięki prostej budowie opraw możliwe jest połączenie poszczególnych komponentów metodą 3 ruchów. Sam montaż odbywa się niezwykle szybko, a system nie wypacza się i zachowuje oryginalny kształt – niezależnie od długości poszczególnych linii.

Zalety oświetlenia LED – na co zwrócić uwagę?

Oświetlenie sklepów wielkopowierzchniowych diodami LED to najlepsze i długoterminowe rozwiązanie. Oświetlenie LED jest znacznie bardziej energooszczędne, mimo pozornie wysokich kosztów inwestycji. Diody LED cieszą się większą wydajnością w porównaniu do zwykłych żarówek fluorescencyjnych, która sięga blisko 90 procent. Dodatkowo oświetlenie obiektów handlowych maksymalnie wykorzystuje niski pobór energii elektrycznej, przetwarzając je na światło widzialne o wysokiej mocy. Nie jest zatem konieczna instalacja dodatkowego oświetlenia w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i częsta wymiana diod LED.

Warto również pamiętać, że oświetlenie LED jest znacznie bardziej przyjazne środowisku. W procesie pobiegane jest mniej prądu, a co się z tym wiąże – mniejsza emisja szkodliwych gazów do atmosfery.

Dlaczego warto zainwestować w oświetlenie LumiLine LED?

Oświetlenie sklepowe LumiLine LED to nowoczesne rozwiązanie do każdej, dużej przestrzeni. Świetnie sprawdzi się również w magazynach wysokiego składowania, gdzie odpowiednio dobrane światło jest kluczem do bezpieczeństwa wszystkich pracowników.

LumiLine LED dzięki łatwości w montażu, a także długich i spójnych systemów linii pozwoli na dokładne oświetlenie każdej przestrzeni sklepowej – łącznie z półkami i wąskimi alejkami. Możliwość wyboru trzech różnych barw świetlnych, a także budowania na ich podstawie kontrastu oświetleniowego sprawia, że przestrzeń, w której przebywają pracownicy oraz klienci sklepu z pewnością będzie przyjazna i bezpieczna.

Oświetlenie LED – idealne rozwiązanie dla sklepów wielkopowierzchniowych

Odpowiednie doświetlenie przestrzeni sklepowej to klucz do udanego biznesu i zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim, którzy przebywają na jego terenie. Ważne w przypadku sklepów wielkopowierzchniowych jest skupienie się na największej wydajności oświetlenia, w celu oszczędności. Oświetlenie LED jest estetyczne, silne oraz energooszczędne. Inwestycja z pewnością zwróci się już w pierwszych tygodniach użytkowania, a miejsce pracy będzie o wiele bardziej komfortowe dla wszystkich zatrudnionych osób.