Mar 3, 2015

Dział: Uroda

Nogi jak u nastolatki – zobacz co może zdziałać nowoczesna terapia dermatologa

Nogi jak u nastolatki – zobacz co może zdziałać nowoczesna terapia dermatologa

Ulepszenie wyglądu skóry jest bardzo ważną czynnością dla dużego grona kobiet. Gdy postępuje wiek skóra zaczyna tracić swą sprężystość i pojawiają się ślady wiotczenia, typowym elementem życia staje się jej wzrastające pofałdowanie.

Na obszarze całego ciała pokazują się niedoskonałości, skóra nie jest tak gładka jak niegdyś. Twarz to miejsce pierwszych rzucających się w oczy zmarszczek, zaś odcień skóry pod oczami zmienia się i nawet polecane kremy nie pomagają. Wraz z wiekiem na udach kobiet powiększa się też ryzyko pojawienie się cellulitu – jest to tylko wada estetyczna, nie zagraża ona w żaden sposób zdrowiu, mimo tego wiele osób rozpoznaje go jako coś co wymaga zmian.

♦♦♦

Na całe szczęście w roku 2015 istnieje coraz więcej sposobów, dzięki którym można znacząco zredukować zmiany na skórze, prościej nadać jej piękny, atrakcyjniejszy wygląd. Karboksyterapia Wrocław jest w tym roku najnowszą metodą, która za sprawą swej niewielkiej inwazyjności oraz właściwie braku ryzyka dla stanu zdrowia pacjentek, jest zamawiania często. Jak to wszystko funkcjonuje? Karboksyterpia polega na wprowadzaniu nieszkodliwego dwutlenku węgla do mięśni pacjentów, którzy chcą polepszyć jędrność i wygląd skóry.

♦♦♦

Dwutlenek węgla w ciele pacjenta zwiększa przekazywanie zdrowego tlenu do naszych komórek, a to w konsekwencji wspomaga budowę kolagenu, który odbudowuje skórę i nawet pacjentom w wieku ponad 50 lat pomaga w ulepszeniu jej aparycji. Rzetelna karboksyterpia jest metodą, która korzysta z gazu medycznego CO2. Zabieg wykonywany jest przynajmniej 6 razy, zwykle może być przeprowadzany nawet 2 razy tyle. Uczucie dyskomfortu podczas tego procesu jest stosunkowo małe, wszystko zależy od  pacjentów poddających się zabiegowi, którego cena w zależności od miejsca ciała różnie się kształtuje.

Karboskyterpia twarzy kosztuje około 220 złotych, sińce pod oczami to z kolei konieczność wydania sumy dwa razy większej, zaś seria 7 zabiegów redukujących efekt cellulitu od 50 do 70% – wymaga wpłaty na sumię 1200 złotych. Podsumujmy fakty: zabieg, o którym pisaliśmy jest wyjątkowo polecany tym, które zauważają zwiotczałą skórę, cellulit, powiększające się zmarszczki, miejscowy wrost tłuszczu, rozstępy czy zaburzenia krążenia obwodowego.