Jan 13, 2020

Dział: Przydatne produkty

5 polecanych rowerów elektrycznych firmy Haibike

5 polecanych rowerów elektrycznych firmy Haibike

Haibike to jeden z liderów wśród producentów rowerów. Znana na całym świecie marka należy do niemieckiej firmy Winora. Haibike zajmuje się produkcją najwyższej jakości, specjalistycznych rowerów szosowych oraz górskich. W procesie produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie. Wyposażenie rowerów odznacza się najwyższą jakością materiałów.

Producent jako pierwszy wypuścił na rynek nowoczesne, zaawansowane technologicznie rowery z napędem elektrycznym. Pomimo z początku wysokich cen rowerów elektrycznych, produkty te szybko zyskały popularność. Dbałość o detale i wykorzystywanie elementów światowej sławy producentów, pozwoliło zasłynąć Haibike na całym świecie. Jakie są najpopularniejsze modele rowerów elektrycznych i czym się wyróżniają? Jaki będzie odpowiedni dla nas? Zapraszamy do zapoznania się z pięcioma najlepszymi modelami napędowych rowerów od Haibike.

SDURO Hardseven Life 2.0 2019 – damski

Model ten został wyprodukowany w ubiegłym roku, co czyni do jednym z najbardziej nowoczesnych. Waga roweru to 120 kg, wymiary kół to 27,5 cala. Rower wyposażony jest w elementy od producenta światowej sławy YAMAHA. Układ i dźwignia zmiany biegów oraz zębatka pochodzą od Shimano. Model posiada motor YAMAHA PW-SE System o standardowych parametrach 250W i osiągu 25km/h. Display, bateria oraz ładowarka w modelu SDURO Hardseven Life 2.0 również pochodzą od YAMAHA. Rower posiada widelec SR Suntour XCR Air LO-R Lockout o skoku 120 mm, stalowej rurze sterowej o wymiarach 1 1/8’’ oraz samozamykacz.

SDURO Hardseven Life 2.0 2019

SDURO Hardseven Life 2.0 2019

SDURO Fullseven Life 7.0 2019 – damski

Rower elektryczny dla kobiet wyposażony jest w motor od producenta Bosch – Bosch Performance CX  o parametrach 250W, 75 Nm i osiągu 25km/h. Do produkcji roweru wykorzystano elementy marki Bosch, takie jak display, baterię czy ładowarkę. Rower wyposażony jest w widelec SR Suntour Aion 35 LO-R Lockout o skoku 120mm. Rower ma średni rozmiar koła – 27,5 cali, a opony wykorzystane przy produkcji, to Schwalbe Smart Sam, 70-584.

SDURO Hardnine 6.0 Eagle 2020 – męski

Nowoczesny rower męski wyposażony jest w napęd YAMAHA PW-ST System o parametrach 250W, 70Nm oraz 25km/h. Rower posiada ładowarkę szybkiego ładowania 4A. Widelec RockShox Recon RL Remote Lockout posiada skok 110mm. Większy rozmiar kół – 29 cali – pozwala osiągać większe odległości w krótszym czasie. Rower waży 120 kg.

HAIBIKE SDURO Trekking 3.0 damski 2019 – damski

Nowoczesny rower damski o wadze 130 kg posiada koła o popularnym wymiarze 28 cali. Rama wykonana jest z aluminium 6061, a główne elementy roweru pochodzą od producenta Bosch. Napęd jaki znajduje się w modelu, to Bosch Performance CX o prędkości 25km/h i parametrach 250W oraz 75Nm. Skok w tym modelu jest znaczni mniejszy niż w powyższych – wynosi jedynie 63mm. Widelec pochodzi od SR Suntour NEX E25-LO Lockout.

XDURO ALLMTN 3.0 2019 – męski

Kolejny, jeden z nowszych modeli męskich, waży 120 kg, a wymiary kół wynoszą 27,5 cala. Silnik Bosch Performance CX ma standardowe parametry – 250W, 75Nm i 25km/h. Wyposażenie roweru składa się z produktów marki Bosch, Haibike, Sram czy Maxxis Minion.

 

Haibike wyposaża swoje rowery w markowe elementy najwyższej klasy, jednak w skład wyposażenia wchodzą również wyroby Haibike, na przykład piasta (przednia i tylna), kierownica, chwyty, mostek i inne. Zastosowanie własnych elementów doposażenia i łączenie ich ze specjalistycznymi produktami światowych marek gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność rowerów.